E-mail and SMS sender

Program na komunikáciu prostredníctvom SMS správ a emailov.
Ide o jedinečné riešenie, umožňujúce z rôznych softvérových modulov a programov zabezpečiť odosielanie SMS správ a emailov. Program sa nainštaluje do ovládacích panelov systému Windows, kde je možné nastaviť parametre systému podľa vlastných potrieb.

Technicky je nutné prepojenie PC s mobilným telefónom pomocou komunikačného kábla, ktorý je súčasťou produktu. Tento kábel je tzv. samo nabíjací, čo umožňuje priamo z USB portu priebežné dobíjanie batérie telefónu.

Program je nesmierne jednoduchý na ovládanie. Spracováva tzv. TASK súbory. Ide o XML súbory, ktoré sa programu zadávajú ako parameter, napr.: C:\PROVAX\provax_comm_center.exe task.xml Samotný súbor task.xml je presne štrukturovaný a obsahuje všetky potrebné informácie a tiež samotný obsah správy (štruktúra je definovaná v príručke užívateľa). Zavolanie programu s parametrom spustí samotné odosielanie správy, o čom sa vypíše na obrazovke informačné okno.

Program aj s príslušenstvom a príručkou sa dodáva na dobierku na základe e-mailovej objednávky na adrese firmy Provax Plus s.r.o.

MÁTE ZÁUJEM?  NAPÍŠTE NÁM!

Meno/názov firmy: *
IČO:
Mesto: *
E-mail: *
Tel. kontakt: *

Váš text: *