Počítačový program Evidencia technických preukazov

Predstavujeme Vám nový produkt našej firmy – program „PROVAX – TP“ na spracovanie údajov z nového technického preukazu. Tento praktický a na obsluhu nenáročný program Vám umožní prevziať a zobraziť na monitore všetky údaje z technického preukazu.

Všetky načítané údaje sa automaticky spracujú a ukladajú do databázy, v ktorej je možné vyhľadávať podľa VIN, EČV alebo priezviska majiteľa vozidla, alebo jednoducho listovať v zozname uložených klientov. Načítané údaje je možné tiež kedykoľvek vytlačiť.

Inštalácia je jednoduchá aj pre neskúseného používateľa, po uhradení faktúry je možné program stiahnuť priamo z našej internetovej stránky. Taktiež je možné požiadať aj o bezplatnú inštaláciu dodávateľom programu.
Program „PROVAX – TP“ je možné zakúpiť samostatne alebo ako balíček aj s čítačkou čipových kariet. Čítačka čipových kariet je nevyhnutnou technickou podmienkou pre načítanie údajov z nových technických preukazov.
Pokiaľ čítačku čipových kariet už vlastníte, náš program komunikuje s čítačkami akejkoľvek značky a typu. Zakúpenie čítačky čipových kariet nie je podmienkou pre zakúpenie samotného programu „PROVAX – TP“.

Cena samotného programu "Provax- TP" je 80 EUR bez DPH.
Pre používateľov programov firmy Provax Plus s.r.o. je možné tieto programy prepojiť.

MÁTE ZÁUJEM?  NAPÍŠTE NÁM!

Meno/názov firmy: *
IČO:
Mesto: *
E-mail: *
Tel. kontakt: *

Váš text: *