Prehľadné programy, jednoduché ovládanie
PRODUKTY

AUTOSERVIS - AUTOKOMPLET WEB

OBJEDNÁVKY

EKONOMIKA KAMIÓNOVEJ DOPRAVY

EVIDENCIA VÝROBY

EVIDENCIA STAVU TACHOMETRA

AUTOKOMPLET

SKLADOVÁ EVIDENCIA A PREDAJ

EVIDENCIA REKLAMÁCIÍ

USKLADNENIE PNEUMATÍK

TECHNICKÉ PREUKAZY

EVIDENCIA DOCHÁDZKY

MANAŽÉR KONTAKTOV

FIREMNÝ KALENDÁR / TERMÍNOVNÍK

PÍLA

ORTOPEDICKÁ PROTETIKAEVIDENCIA TECHNICKÝCH PREUKAZOV

Predstavujeme Vám produkt našej firmy – program „PROVAX – TP“ na spracovanie údajov z nového technického preukazu. Tento praktický a na obsluhu nenáročný program Vám umožní prevziať a zobraziť na monitore všetky údaje z technického preukazu.
Všetky načítané údaje sa automaticky spracujú a ukladajú do databázy, v ktorej je možné vyhľadávať podľa VIN, EČV alebo priezviska majiteľa vozidla, alebo jednoducho listovať v zozname uložených klientov. Načítané údaje je možné tiež kedykoľvek vytlačiť.
Inštalácia je jednoduchá aj pre neskúseného používateľa, po uhradení faktúry je možné program stiahnuť priamo z našej internetovej stránky. Taktiež je možné požiadať aj o bezplatnú inštaláciu dodávateľom programu.
Program „PROVAX – TP“ je možné zakúpiť samostatne alebo ako balíček aj s čítačkou čipových kariet. Čítačka čipových kariet je nevyhnutnou technickou podmienkou pre načítanie údajov z nových technických preukazov.
Pokiaľ čítačku čipových kariet už vlastníte, náš program komunikuje s čítačkami akejkoľvek značky a typu. Zakúpenie čítačky čipových kariet nie je podmienkou pre zakúpenie samotného programu „PROVAX – TP“.XXXMÁTE ZÁUJEM?  NAPÍŠTE NÁM!

Meno/Firma: *
Mesto: *
E-mail: *
Tel. kontakt: *

Váš text: *

KONTAKT
PhDr. Tibor Vilček

vilcek@provax.sk

+421 905 349 669


Fakturačné údaje:
Provax Gemini s.r.o.
Hviezdoslavova 416
980 61 Tisovec
IČO:52891852
DIČ:2121173945